Teknoloji

Starfield için Resmi Modifikasyon Araçları 2024’te Geliyor

 
Bethesda’nın sunduğu ve genel olarak oyuncular tarafından sevilen uzay temalı aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni bir duyuru geldi. Todd Howard, geniş kapsamlı bu oyun için Bethesda’nın resmi modlama araçlarını gelecek yıl yayınlayacağını belirtti.
 
Resmi modlama araçları geliştiricilere yardımcı olacak
 
 
 
Fallout 4 Creation Kit’e benzer şekilde Starfield Creation Kit, her türlü modu oluşturmanıza olanak tanır. Yani bu paket mod geliştiricilere büyük kolaylık sağlayacak ve aynı zamanda modların DLC boyutunda oyunculara sunulmasına da vesile olacak.
 
Elbette bu oyunda modlar çok değerli. Çünkü oyunun kapsamı nedeniyle yapılacak pek bir şey yok. Bu nedenle birçok oyuncu oyunu yıllarca oynayabilmek için bu modlara göz atmak istiyor.
 
Optimizasyonu ve hataları nedeniyle sevilen ve eleştirilen oyunun bir yandan standart versiyonu 899,00 TL’ye, Premium versiyonu ise 1.299,00 TL’ye Steam’de satışa sunuluyor. Starfield, The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4’ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios’un 25 yıl sonra yarattığı ilk yeni dünyadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu